Szybka nawigacja dla czytników ekranu:

Zakład Aktywności Zawodowej (ZAZ)

ZAZ: OFERTA PRACY SPRZĄTACZKA ZAZ [07. 02. 2018]

W związku z planowaniem uruchomienia Zakładu Aktywności Zawodowej

Planowane otwarcie zakładu maj 2018

Poszukujemy:

Sprzątaczki - Pomoc techniczna ds. porządkowych

Miejsce pracy : Chorzów

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie i wykonywanie prac porządkowych w pomieszczeniach biurowych.

Wymagania:

  • orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym (u których stwierdzono autyzm, upośledzenie umysłowe lub chorobę psychiczną) lub w znacznym (z tytułu narządu wzroku),
  • wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • szkolenia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi przez nas kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Wiecej informacji udziela Pani Sonia Kowolik pod adresem mailowym zaz@rfpn.org oraz numerem telefonu 32 241 11 13 wew 11

Wracaj
Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym
ul. Świętego Piotra 9, 41-500 Chorzów
telefon: (32) 241-11-13, fax: (32) 241-12-02
e-mail: fundacja@rfpn.org

projekt i wykonanie: kudlacik.eu