Szybka nawigacja dla czytników ekranu:

Fundacja: OFERTA PRACY - DYREKTOR SPECJAALNEGO OŚRODKA SZKOLNO - WYCHOWAWCZEGO W ZIEMIĘCICACH [15. 06. 2021]

Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Ziemięcicach zatrudni

na pełny etat:
DYREKTORA SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO – WYCHOWAWCZEGO W ZIEMIĘCICACH:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie.
  • Bardzo dobra znajomość języka obcego w mowie i piśmie: angielski lub niemiecki.
  • Uprawnienia do zarządzania placówkami oświatowymi.
  • Zaangażowanie i predyspozycje przywódcze.
  • Otwartość na nowe wyzwania i zmiany.
  • Znajomość zagadnień z zakresu finansów
  • Umiejętność rozliczenia funduszy unijnych, dotacji i subwencji.
  • Prawo jazdy kategorii "B".

Zakres obowiązków:

  • Realizacja idei pracy Fundacji w porozumieniu z Zarządem.
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników.
  • Organizowanie i przydzielanie pracy.
  • Delegowanie zadań.
  • Reprezentowanie ośrodka na zewnątrz.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, dodatek funkcyjny oraz premie uznaniowe
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę pełną wyzwań

Oferty należy kierować na adres mailowy fundacja@rfpn.org w terminie do 30.06.2021r.

Wracaj
Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym
ul. Świętego Piotra 9, 41-500 Chorzów
telefon: (32) 241-11-13, fax: (32) 241-12-02
e-mail: fundacja@rfpn.org

projekt i wykonanie: kudlacik.eu